15 myšlienok ktoré ti napadnú iba v sprche (alebo na hajzli) #2

titulka_

1. Bola by celkom haluz keby bolo v brailovom písme napísané “Nedotýkať sa!”

 


 

2. Ľudia ktorí vyzerajú sakra dobre, no ich povaha je prehnitá ako duša admina na tejto stránke sú v podstate taký “real-life” clickbait. 

 

 

3. Kamoš sa ma včera opýtal či si nemôže dať nabiť svoju e-cigaretu do môjho PC.  Povedal som, že nie pretože si nabíjam svoju čítačku e-kníh. Kam to ľudstvo smeruje preboha…

 


 

4. Ľudia často premýšľajú nad tým, že vynájdu cestovanie v čase a zmenia prítomnosť. Nikoho však netrápi to, že môžu niečo urobiť teraz a RADIKÁLNE tak zmeniť budúcnosť.

 


 

5. Keď chlastáš, v podstate si len požičiavaš šťastie ktoré ti bolo pridelené na zajtra.

 


 

6. Myslím, žeby sa mohli urobiť Monopoly Skutočný Život kde by si len chodil dokola, platil nájom a nikdy si nič nemohol kúpiť.


 

7. Posilňovne by mali mať predplatné ktoré by sa znižovalo tým ako často tam chodíš. Čím častejšie, tým to máš lacnejšie.

 


 

8. Môj pes rozumie niekoľkým slovám. Ja však nerozumiem ani jednej pi*ovine čo výjde z jeho úst. Myslím, že je chytrejší ako ja.

 


 

9. Nikdy nenaletím na clickbait… V tomto som ja profík, len ma dosť zaujíma ako detské celebrity vyzerajú dnes.


10. Vodičák zvyčajne používam len na kupovanie vecí ktoré na spravia neschopným šoférovať keď si zabudnem občianský.

 


 

11. Keby google vedel na základe histórie vyhľadávania zoznamovať spolu ľudí, bola by to najlepšia zoznamka na svete!

 


 

12. Ak by k nám prišli mimozemšťania, máme čo robiť aby sme im vysvetlili prečo máme tony filmov v ktorých proti nim bojujeme a zabíjame ich.

 


 

13. Vždy keď v nejakej telenovele zomrie herec tak mi príde tak ľúto toho človeka… Cítim sa trochu blbo, že niekto práve dostal padáka, takto verejne.

 


 

14. Mám 25 a keď mi moji rovesníci hovoria, že čakajú bábo tak neviem či mám reagovať “Gratulujem!” alebo “Čo ti je*e kámo to ste dokur*ili.”

 


 

15. Nepoznám nikoho kto by chcel radšej tenší telefón s nahovno výdržou ako o trochu hrubší, no s dlhšou baterkou. No aj napriek tomu je každý telefón stále tenší a tenší.

( ͡° ͜ʖ ͡°)   Ďalších 15       ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdroj: Myšlienky

   
 

Komentáre

Komentárov