15 vecí ktoré nevieš o „bro code“

Na svete sú dva typy kamošov. Buď to je tvoj kamoš alebo potom je to “bro” (viem že väčšina z vás vie čo to je no pre istotu, bro je americký pojem pre dobrého kamoša, naj kamoša, pre tvojho bráška, tvoj felas, tvoj naj debil a porobne). Bro je niekto kto je špeciálny alebo nejakým spôsobom svojský. Bro je cool, múdry a hlavne trpezlivý. Stále pripravený ti pomôcť keď to potrebuješ. Preto existuje aj niečo ako “bro code” a každý kto chce byť bro by to mal ovládať. Takže…

 

1. Tvoj bro je stále s tebou

Ako bro sa musíš stále starať a zaujímať o svojich ostatných bros. Musíš im kryť chrbát. Byť pripravený chrániť ich ak sa vyskytne nebezpečenstvo jednoducho byť s nim a uistiť ho že všetko je v pohode (samozrejme aj keď občas nie je).1. Tvoj bro je stále s tebou

2. Nikdy neprezraď kde sa nachádza rodine alebo priateľke

Samozrejme že prevažne s tebou ale ak náhodou nie e s tebou a ty (pravdepodobne) vieš kde je tak si to nechaj pre seba. V žiadnom prípade ho nemôžeš natrieť rodičom alebo jeho priateľke, najľahšie a najlepšie je povedať že nevieš.

2. Nikdy neprezraď kde sa nachádza rodine alebo priateľke

3. Buď zodpovedný kopilot

V čase keď ťa tvoj kamoš potrebuje aby si mu poslúžil ako kopilot tak tam pre neho musíš byť. Ak pôjde o babu ktorú chce zbaliť tak budeš tichý utiahnutý a najlepšie bude ak nebudeš robiť nič alebo ho chváliť. Najčastejšie sa bude jednať o nejakú babu. Proste ostaň pokojný a zodpovedne si plň svoju úlohu a raz ti to ten smrad bude musieť aj tak vrátiť!

3. Buď zodpovedný kopilot

4 .Stále rešpektuj  sestru a priateľku.

Bro code je v tomto veľmi prísny. Musíš rešpektovať jeho sestru alebo prateľku ako aj všetkých členov rodiny! Ak si náhodou myslíš že jeho sestra je je*a..ehm kočka, okamžite si porušil Bro code, tak si na to daj sakra pozor!

4. Stále rešpektuj buddyho sestru a priateľku

5. Buď úprimný a otvorený ku svojmu bráchovi.

Keď sa ťa bro opýta ako to ide s novou priateľkou tak buď úprimný a povedz rovno že ti nechce “dať”. Nehovor mu klamstvá a pekne veci aby ho to zaujímalo, ak je tvoj brat  bude ho to zaujímať a keď to nebude úžasné. Ak si myslíš že s tvojou priateľkou nie je niečo v poriadku tak neváhaj a zdôver sa mu. Ak si náhodou nájde škaredú frajerku tak mu povedz že je špatná.

5. Buď úprimny a otvorený ku svojmu buddymu

6.Podporuj svojho brata nech sa deje čokoľvek.

Toto je jedno z najdôležitejší pravidiel Bro code. Ako bro ho musíš podporovať nech sa deje čokoľvek, dokonca aj v situáciách kedy robí strašnú chybu. Musíš ho kryť ak spraví nejakú chybu. Občas musiš vymyslieť výhovorku alebo ospravedlnenie aby si ho kryl kvôli jeho sprostým chybám.

6. Podporuj svojho buddyho nech sa deje čokoľvek

7. Rob veci ktoré vylepšia jeho image.

Jedinú vec ktorú si potrebuješ pamätať je že sa musíš uistiť že tvoj bro je rešpektovaný v spoločnosti. Ak to tak nie je tak to musíš zariadiť. Dokonca občas sa budeš musieť ponížiť alebo ukázať svoje slabosti len aby on vyzeral lepšie. Proste spravíš všetko aby pred babami alebo priateľkou vyzeral čo najlepšie!

7. Rob veci ktoré vylepšia jeho image

8. Dievča môže byť tak isto bro.

Nie, ona sa nebude volať “sis”, dievča je tak isto “bro” teda ak dodržiava bro code. Tak isto musí byť kopilot alebo tretie koleso alebo vtipkár na to aby si zbalil babu. Myslíš si že by žena dokázala zhodiť sama seba aby si vyzeral lepšie? No a preto nie je veľa dievčat ktoré ktoré môžu nosiť titul bro.

8. Dievča môže byť tak isto bro

9. Nedovoľ aby opitý bro šoféroval.

Ochraňovať život tvojho kamoša  je ďalšia najdôležitejšia časť bro code. Ako správny bro by si nikdy nemal dovoliť aby bro šoféroval pod vplyvom. Ty by si tak isto nikdy nemal riadiť auto pod vplyvom a to obzvlášť keď je v ňom tvoj bro. Pamätaj že život tvojho brata  je aj tvoj život! Tvojou povinnosťou je dostať kamoša  bezpečne domov.

9. Nedovoľ aby opitý bro šoféroval

10. Nedovoľ aby tvoj bro odpisoval ožratý.

Všetci vieme aké fatálne následky môžu nastať ak odpisuješ opitý. Je tvojou povinnosťou zastaviť ho v tom ak posiela správy cudzím ľudom alebo svojej ex. Veľmi rýchlo to môže oľutovať. Najhorší prípad týchto správ je “chýbaš mi” a samozrejme svojej bývalej.

10. Nedovoľ aby tvoj bro odpisoval ožratý

11. Deliť sa o sexuálne skúsenosti je prísne zakázané.

Bro code prísne zakazuje deliť sa o sexuálne skúsenosti. Ak ti o tom začne rozprávať sám tak si zapchaj uši. Je to pre teba nepredstaviteľné? Ale má to svoje opodstatnenie keďže si jeho (to by až tak nevadilo) ale aj jeho priateľku môžeš predstaviť nahú a tým si pekne porušil kodex!

11. Ďeliť sa o sexualne skúsenosti je prísne zakázane.

12. Nikdy sa nevyspi s EX tvojho bráška!

Bro code ti prísne zakazuje vyspať sa s jeho  ex. To hádam nemusíme rozoberať. Po ich rozchode sa na jeho ex nemôžeš pozerať ako na slobodnú ženu. Bro code si mysli že je morálne nesprávne sa s ňou vyspať alebo k nej niečo cítil! Hoci správny bro  nemá nič proti tomu aby si s ňou spal.

12 .Nikdy sa nevyspi s EX tvojho buddyho

13. Užívajte si svoje “Broments”!

Je tu niečo čo sa nazýva “Broments” to ti pomôže užiť si moment s brom. Môžeš ho objať, pobozkať dokonca s ním tancovať! Áno, ľudia si budú myslieť že si gay, ale tebe to nevadí. Vás nezaujíma čo si o vás myslia ľudia, ty si užívaš svoj “broment” s tvojim brom.

13. Uživaj te si svoje Broments!

14. Nedovoľ aby bol tvoj bro bezdomovec

Byť bro nie je jednoduché. Ako bolo spomenuté skôr ak chceš byť bro, znamená to niesť zodpovednosť. Ak tvoj bro nemá čo jesť a je hladný tak ho nakŕmiš. Je tvoja povinnosť nakŕmiť ho svojím vlastným jedlom!

14. Nedovoľ aby bol tvoj bro bezdomovec

15. Nedovoľ aby si tvoj bro vytetoval na telo meno svojej priateľky!

Ďalšie pravidlo ktoré ma v bro code veľký význam. Je tvoja povinnosť zabrániť tomu aby si dal vytetovať meno svojej priateľky na rameno. Pretože on raz spozná aké bolestné je odstránenie tetovania potom ako sa rozídu. Nikdy nedovoľ tvojmu bráškovi vytetovať meno priateľky KDEKOĽVEK  na tele.

15. Nedovoľ aby si tvoj bro vytetoval na telo meno svojej priateľky!

ZDROJ

   
 

Komentáre

Komentárov

Leave a Reply

Your email address will not be published.